Wednesday, 22 April 2015

Nombor telefon para asatizah/ustaz/ustazah

Assalamualaikum

ini adalah nombor telefon para asatizah yang baru saya dapat daripada seorang sahabat. semoga bermanfaat.

Pu Hafiz..0104349415
Pu Shahul..0124035348
Pu Thowi..016 4066645
Pu Salman..01112318294
Pu rahmad..0133122331
Pu Razi..0123167660
Pu Izat..0125292340
Pu Sufian..0189884740
Pu yop.. 0172383870
Pa Nora..0166669779
Pa Dr Muhaya.0172546867
Pa us Halim din.0133976680
Pa us sharhan..017 322 3365
Pa us Dusuki.0193941837
Us Abd malik Al Makki..azan mekah tv9..0172932648
Us Zamri mantop tv9..0192707303
Para ustaz sekitar Penang Dan Kedah...
Us Lah Khairi..0194454544
Us amir shariza..0134448439
Tn guru Abu Hasan din Al Hafiz..0192814210
Dr Jamnur..0194152829
Us Farid din..0136298600
Dr Fauzi Tahir..0135150355
Us halim abdullah..0134744387
Us kamarudin Toyo..0194045105
Us shanmugam Abdullah..0194969402
Us tarmizi shamsul..0137981851
Us yusof salleh..0142499276
Us badrul Abd rahman..0194521042
Us Izad hambali..0194803105
Us roslan Che roslan..0194117066
P/A Ustaz Azhar Idrus 019988 6160
Ustaz Dr Abd Basit Abd Rahman 0199441881
Ustaz Hanafi Abdul Malik 013668 2940
Ustaz Ghazali Ibrahim 019336 9949
Ustaz Dr Zahazan Mohamed 0193538554
Ustaz Ahmad Husni Abd Rahman 0192602700
Ustaz Mohamad Abdullah 0193641643
Ustaz Mohd Nidzam Abd Kadir 0192202355
Ustaz DrDanial Zainal 019456 6580
Ustaz Rohidzir Rais 019545 2750
Ustaz Roslan Mohammad 012383 1963
Ustaz Mohd Amri Abdullah 0133735293
Ustaz Abdul Hadi Bakri 0124819378
Ustaz Halim Din 0122701066
Ustaz Fauzi Mustafa 0192661484
Ustaz Dr Zulkifli Al Bakri 0126822797
Ustaz Sabri Omar 0177060489
Ustaz Shukri Ali 0139222670
Ustaz Mohd Nazri Mat Zin 0139207121
Ustaz Mohd Salahuddin Dato Mohamed DBP 0149693959
Ustaz Zaharuddin Abd Rahman 0132570400
Ustaz Zamri Zainuldin 0192707303
Ustaz Dato Zawawi Jusoh 0193292757
Ustaz Zul Ramli 0132260018
Ustaz Syed Abd Kadir 0177770282
Ustaz Syed Nor Hisyam 0193310719
Ustaz Wan Akashah 0193576445
Ustaz Hasnil 0133974600
Ustaz Haslin 0126926446
Ustaz Jazlan Adlan Abd Aziz 0197105167
Ustaz Badlishah 0139330660
Ustaz Dr Lokman Ibrahim 0139355277
Ustaz Dusuki Ahmad 013321 3775
Ust.mohd zaki abd halim:0124012327
Ust.abdul muin:0195253404
Ust.abdullah khairi:0194454544
Ust.abdur rahim:0194707913
Ust.annur:0124443510
Ust.azman said:0194257047
Ust.azmi abdullah:0124772484
Ust.badrul abdul rahman:0194521042
Ust.cikgu azmi hamid:0194744856
Ust.dr jamnul azhar:0194152829
Ust.fadzil omar:0194220202
Ust.fahmi abu bakar:0134881601/0124941601
Ust.fakhruddin abdul aziz:0134806470
Ust.fauzi thahir:0135150355
Ust.halim abdullah:0134744387
Ust.hamdan osman:0195768899
Ust.hassan razak:0194402006
Ust.hj farhan:0126613555/0192666323
Ust.hj roslan che ros:0194117066
Ust.hj shahul hamid:0124035348
Ust.hj yusuf hj badray:0195486384
Ust.idris ismail:0195677779
Ust.izab hambali:0194803105
Ust.jamnul azazi hj.mulkhan:0194638642
Ust.johari wahab:0192831979
Ust.kamal shaari:0192681824
Ust.khairulfitri:0194706188
Ust.mazlan osman:0195723454
Ust.md noor zakaria:0134224079
Ust.akhmal kamarudin:0195452471
Ust.mohd noor zakaria:0194774170
Ust.nazir yusak:0135072139
Ust.omar abdullah:0134126156
Ust.osman abdullah:01942827225
Ust.rafidi dinar:0194365763
Ust.ramli wahab:0195693213
Ust.rizal pmtg pasir:0122048224
Ust.salmi:0124515833
Ust.shaari osman:0195786782
Ust.shahir hj hassan:0134631815
Ust.sharil long:0194736060
Ust.sidek nor:0133872053
Ust.sofian abdul latif:0195706760
Ust.sofian yusof:0193197799
Ust.solehi:0194546556
Ust.subri arshad:0194296690
Ust.tajudin abu bakar:0194978551
Ust.yusni mat piah:0194500660
Ust.yusof awang:0194270214
Ust.yusof salleh:0194642756
Ust.zakaria hj ahmad:0135215469
Ust.zawawi hj abu hassan:0135908377
Ust.zul I.S.A:0195288434
Ust.zulfakar ali mustaffa:0193373537
Ust.zulkhibri abdul aziz:0194156001
Ust.zulkifli zainon al-hafiz:0123852428
Ust.omar ibrahim:0194747156

No comments:

Post a Comment